Ziemassvētki Prāgā

Čehijas Republika ir katoļu valsts, tāpēc čehi svin Kristus Ziemassvētkus ļoti plaši.

Vīzas: Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi uzturas Čehijā līdz 90 dienām 6 mēnešu laikā bez vīzas!

Lidojumi: turp – atpakaļ no 50 EUR

Valūta: Čehijas krona (1 eiro = 26,90 kronas)

Prāga Ziemassvētku priekšvakarā pārveidojas un parādās jaunā gaismā. Laukumos tiek uzstādītas elegantas egles, ielas ir dekorētas ar mirdzošām gaismām, katra kafejnīca izceļ savu ieeju unikāli un individuāli, kas rada iespaidu, ka esat jaunā gada dekorāciju izstādē.

Visos mazajos veikalos un lielos tirdzniecības centrostiek izziņotas brīvdienu izpārdošanas, kur ir ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī tūristi. iepirkšanās Prāgā ir rentabla nodarbe, jo īpaši izpārdošanu laikā, kad jūs varat nopirkt vērtīgas dāvanas par nieka summu.

Daudzi Prāgas restorāni sāk izvietot Ziemassvētku svinību plakātus, ejot pa ielām jūs varat redzēt spilgtas un vilinošas zīmes, kur katra iestāde piedāvā kaut ko neparastu, lai ievilinātu jūs iekšā un apsēdinātu pie galda. Daudzi Prāgas iedzīvotāji un tūristi savu izvēlēto restorānu sarakstus sastāda aju iepriekš. Prāgas restorānu saraksts: http://www.praga-praha.ru/beer-map/

Un, protams, katra māja, katrs dzīvoklis ir iegremdēts svētku atmosfērā, uzpoš svētku egli, izrotā speciālos vainagus, dekorējot logus. Īsāk sakot, pilsēta un tās iedzīvotāji cer uz līksmu Ziemassvētku vakaru.

Ссылка на основную публикацию