Singapūra – futuristiska pasaka

Vīzas:

  • Latvijas Republikas pilsoņiem līdz 90 dienām bez vīzas!
  • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena!

Vīzas noformēšanas ilgums: 2-3 nedēļas

Pārlidojumi: no 900 EUR turp-atpakaļ

Singapūra izceļas ar iespaidu spilgtumu un bagātību no ceļojuma uz šo atšķirīgo valsti Dienvidaustrumu Āzijā. Debesskrāpji līdz mākoņiem, krāsaini nacionālie rajoni, kurus ieskauj budistu tempļi, atpūta Singapūrā vienmēr ir koša un iztēli aizraujoša!

Komfortabla temperatūra 30-32 grādu robežās ļaus Jums baudīt luksusa brīvdienas jebkurā sezonā. Ekskursiju programma Singapūrā ir ļoti bagāta un daudzveidīga: slavenais Singapūras zooloģiskais dārzs, Jurong putnu parks, pasaulē lielākā strūklaka – Bagātības Strūklaka, kolorīts Indijas kvartāls ar hinduistu tempļiem, ķīniešu kvartāls ar slaveno Tian Hoek Keng templi.

Marina Bay jūrmalas promenāde ir iespaidīga, ar luksusa viesnīcām, restorāniem un daudzstāvu bāriem, no kuriem paveras fantastisks skats uz līci un nakts pilsētu.

Sentosa kūrorta salā ar baltām pludmalēm un dažādām izklaidēm gan uz ūdens, gan uz zemes var laiski un ērti pavadīt atvaļinājumu. Komfortablas augstākās klases viesnīcas un mājīgie restorāni ar visas pasaules virtuvēm, padarīs atpūtu patiesi unikālu, mājīgu un oriģinālu.

Ссылка на основную публикацию