Varšava ziemā

Uzmanību! Konkursā laimē braucienu divatā līdz Varšavai, Tallinai vai Viļņai! Par konkursu lasiet mūsu Facebook lapā –> vai šeit –>

Tie, kas pirmo reizi ierodas Varšavā, varēs aplūkot gan veco un jauno pilsētu – To apskates vietas atrodas tuvu viena otrai, tāpēc, ja būs sals, jūs joprojām varēsiet veikt nelielus pārgājienus, vienlaikus pavadot laiku, lai izpētītu visas galvenās arhitektūras apskates vietas. “Stare Myasto” var apmeklēt, braucot ar

 • 13
 • 26
 • 23
 • 32

tramvajiem, tie kursē gar metro staciju Ratush. Pastaiga pa visu šīs vēsturiskās daļas mazajām ielām aizņems mazāk nekā stundu, galvenās vietas ir tirgus un pils laukums, divpadsmitā gadsimta katedrāle un Barbican, Zvans. Starp apskates objektiem ir daudzi nacionālās virtuves restorāni, daudzas kafejnīcas, kurās jūs varat sasildīties un iedzert tasi kafijas vai glāzi vietējā alus, kas arī netraucē ziemā, ir tīkla ēstuves – Pizza Hut , Subway un dažādas kafejnīcas.

Aukstajā sezonā apmeklētāji dodas uz muzejiem, var apmeklēt

 1. vēsturisko centru
 2. Karalisko pili
 3. Kubitsky arkādes
 4. apmeklēt Tautas (kas atrodas netālu no Ratusz metro stacijas)
 5. vai Arheoloģijas muzejus
 6. Tehnoloģiju muzejs, netālu no stacijas Świętokrzyska
 7. zinātnisko atklājumu muzejs

Sievietēm parasti ir ko redzēt gan ziemā, gan vasarā, kā arī ziema vēl arī ir izpārdošanas sezona. Katrs tirdzniecības centrs nosaka datumus atsevišķi. Vislielāko izpārdošanu uzplaukumu var novērot tieši katoļu Ziemassvētkiem un janvāra pirmo nedēļu. Centrs Arcadia ir populārs ar lētiem apģērbiem, ja vēlaties iegādāties kaut ko ekskluzīvu no Galliano vai Versace, tad apmeklējiet tirdzniecības centru Mokotov.

Aukstajā sezonā Varšavā notiek daudzi interesanti kultūras pasākumi, no kuriem ikviens var izvēlēties sev vajadzīgo. Ir mūzikas festivāli: džezs, kino mīļotāji var apmeklēt EFeMKy, tas ir veltīts tikai “jaunajam kino”. Arī ziemas periodā notiek Frederika Šopēna klavierspēles konkurss, un mūsdienu dejas festivāli „Ielu māksla”.

Līdztekus kultūras pasākumiem un iepirkumiem ir vērts atzīmēt arī poļu attieksmi Jaungada svētku atzīmēšanā. Viņi svin svētkus, skaļi, burvīgi un priecīgi, daudzi cilvēki iznāk uz ielām, piedalās svētku izklaidēs un apsveic viens otru.

Interesants fakts ir, ka jūs, visticamāk, neatiksiet kādu ar šampanieti, jo poļiem Gzhanec tiek uzskatīts par tradicionāli svētku dzērienu, tā pamatā ir karstvīns. Visu Jaunā gada vakaru dzēriens tiek pārdots visur, gandrīz katrā ielā ir lielas koka mucas ar virpuļojošu pikantu tvaiku.

Jaungada svētki ir piemēroti cilvēkiem, kuri mīl troksni un jautrību. Uz Jaungada nakti Polijas galvaspilsēta pārvēršas par nenormālu jautrības karnevālu. Uguņošana, visur petardes un cilvēki burtiski visur iziet pilsētas ielās ar lielu vēlmi svinēt. Galvenā vieta, kur poļi svin Jauno gadu Varšavā – Krakovas priekšpilsēta, Pils laukums, Konstitūcijas laukums, tur svētki un koncerti turpinās līdz pulksten trim no rīta, liels skaits cilvēku pulcējas pie Kultūras un zinātnes pils un Plac Defilad.

Uzmanību! Konkursā laimē braucienu divatā līdz Varšavai, Tallinai vai Viļņai! Par konkursu lasiet mūsu Facebook lapā –> vai šeit –>

Ссылка на основную публикацию