Tenerifes karnevāls, 2019. gads

Karnevaljero procesijas notiek Tenerifē visu mēnesi (katra municipalitāte gatavojas lielajiem svētkiem), bet visiespaidīgākā darbība notiek Karnevāla galvaspilsētas Santa Cruz ielās. Tenerifes karnevāls tiek uzskatīts par lielāko Eiropā un zaudē tikai pasaules slavenajam Brazīlijas šovam Riodežaneiro.

Santa Cruz Karnevāla galvenie notikumi Tenerifē 2019. gadā:

  1. 27. februāris: Karalienes ievēlēšana notiek vakarā koncerta norises vietā un tiek rādīta Kanāriju salu televīzijā. Ja vēlaties apmeklēt izstādi, biļetes ir jārūpējas iepriekš.
  2. 1. marts: Pirmais gājiens – daudzi tūkstoši svētku procesijā, kas būs ilgāka par četrām stundām, dosies Santa Cruz ielās, paziņojot par karnevāla ierašanos pilsētā. Tas ir atklāts pasākums bez biļetēm. Jautrība beigsies tikai vēlu vakarā.
  3. 5. marts: Galvenais gājiens – tas ir karnevāla galvenais notikums, kad visi iziet uz ielām. Nav nepieciešams iegādāties biļetes, bet tikai no skatītāja pārvērsties par karnevāla dalībnieku, iegādājoties vienkāršu kostīmu tuvējā veikalā vai izveidojot to pašiem. Parāde beigsies ar uguņošanu, bet cilvēki līksmos līdz rītam.
  4. 6. marts: Sardīnes bēres – simboliska atvadīšanās no karnevāla, ir sardīnes apglabāšanas ceremonija Centrālajā laukumā.

Ссылка на основную публикацию