Kurp doties Maskavā ziemā?

Ziemā tevi sagaida pasakaina Maskava: ceļi un laukumi spilgtā apgaismojumā, ledus skulptūras un instalācijas, slidotavas un slavenie galvaspilsētas jumti, no kuriem pilsētu var aplūkot pilnībā. Ziemas Maskava ir ideāla vieta pārgājieniem un romantiskām fotogrāfijām. Rezervējiet interesantākos iespaidus, uzģērbiet siltāku apģērbu un paņemiet savu kameru!

Kā sākt iepazīšanos ar Maskavu ziemā?

Ziemas laikapstākļi Maskavā līdz janvāra vidum iepriecinās ar mērenu salu un biežiem sniegu. Gaisa temperatūra ziemā reti pazeminās zem 15 grādiem, kas nozīmē, ka ģerbjaties siltāk un jūs varat droši doties izpētīt pilsētu. Lai pastaiga tiešām būtu neparasta un neaizmirstama, dodieties pa pilsētu vietējā iedzīvotāja pavadībā. Bet, ja laika apstākļi kļūst slikti, brauciet ar ekskursijas autobusu un izbaudiet pilsētas skatus no panorāmas logiem ar karstu kafiju rokās.

Individuālo braucienu mīļotājiem, mēs iesakām sākt ar klasiku un doties uz galvaspilsētas sirdi – uz Sarkano laukumu. Ziemā te zem atklātām debesīm darbojas slidotava. Šeit ir galvenie galvaspilsētas apskates objekti, kurus ziemā var izpētīt bez ārvalstu tūristu pūļa. Labas izredzes doties ekskursijā aiz Kremļa sienām bez steigas.

Tas pats attiecas uz Ieroču palātu un Dimanta fondu – gada aukstajā periodā pie ieejas nav milzīgu rindu. Tad dodieties uz jauno Arbatu, lai pastaigātos pa vēsturiskajām ēkām un redzētu ielu izpildītāju performances. Apskatiet Prāgas restorānu, lai baudītu tasi kafijas un nobaudiet leģendāro putnu piena desertu. Vakarā jūs varat doties uz Maskavas pilsētas biznesa rajonu, lai uzbrauktu uz Federācijas torņa skatu laukumu un apskatītu vakarā spīdošo Maskavu no 89. stāva augstuma.

Pēc pilsētas apskates no augstuma dodieties lejā – pazemē. Maskavas metro stacijas vairāk atgādina pilis un svinīgas zāles. Dodieties ekskursijā pa interesantākajām stacijām: jūs redzēsiet arhitektūras šedevrus dažādos stilos un uzzināsiet, kurās stacijās tika uzņemtas slavenas filmas.

Pēc Maskavas metro kartes izpētes varat iepazīties ar labāko Maskavas bāru kartēm. Jūs varat apmeklēt vairākus bārus vienā vakarā patīkamā kompānijā!

Ссылка на основную публикацию