Kanāriju salās klimats

Saskaņā ar daudziem pētījumiem un miljoniem tūristu viedokļiem, Kanāriju salās ir labākais klimats pasaulē. Šo labi zināmo faktu apstiprina mērenas temperatūras, gandrīz bez izmaiņām visu gadu, retas lietusgāzes un liels skaits saulainu dienu.

Decembrī, janvārī un Jaungada brīvdienās Tenerifē ir silts, gaiss dienas laikā sasilst līdz 23 ° C. Dienvidos, pat siltāk – 25 ° C. Ūdens temperatūra ziemā ir no 19 ° C līdz 21 ° C. Decembrī, janvārī un līdz martam lietusgāzes Tenerifē ir reti sastopamas. Lietainās sezonas dienvidos praktiski nav, tāpēc ziemā nebūtu jābaidās no vētrām, sniega vai viesuļvētrām.

Kanāriju salas atrodas netālu no ekvatora, tāpēc saule ir spēcīgāka, nekā esam pieraduši. Pat ja tas ir mākoņains, neaizmirstiet lietot aizsardzības līdzekli, lai neapdegtu. Termometrs saulē rāda gaisa temperatūru 32 ° C, bet ēnā tā var būt 20 ° C. Vai jūs varat iedomāties, cik saule šeit ir spēcīga?

Gadsimtu dziedināšanas tradīcijas

Kopš sengrieķu laikiem Kanāriju salas ir pazīstamas ar savām veselību uzlabojošajām īpašībām un klimata labvēlīgo iedarbību. Šodien tūristi no visas pasaules turpina ierasties salās, lai uzlabotu savu veselību. Mīkstas temperatūras, saulainas dienas, tīrs okeāna gaiss un dabas resursi, ir kļuvuši par vietu, kur ikviens jūtas vesels un pilns ar enerģiju.

Dzīve svaigā gaisā

Pasāti, kas veicina siltā gaisa kustību, novērš mākoņu veidošanos. Tāpēc vasarā gandrīz nav lietus, un ziemā lietus ir vidēji trīs dienas mēnesī. Tas viss ļauj pavadīt daudz laika svaigā gaisā! Pievienojiet tam plašu tūrisma piedāvājumu klāstu, plašu izklaides izvēli salās, iespēju baudīt okeānu, pludmales, kalnus, mežus…
Izvēle ir jūsu!

Ссылка на основную публикацию